The Team

Echipă

Daniel Olteanu


Avocat fondator şi coordonator

Domenii de expertiză: drept civil, drept penal, drept comercial, drept administrativ.

olteanu@olteanu-lawyers.ro

Echipă

Roxana Tanase


Associate Lawyer

Domenii de expertiză: drept civil, drept comercial, achiziții publice.

roxana.tanase@olteanu-lawyers.ro

Echipă

Daniela Mihai


Associate Lawyer

Universitatea București, promoția 1994

Membră a Baroului Vâlcea din anul 1994

Domenii de expertiză: drept penal, drept civil, drept comercial, drept administrativ.

dana.mihai@olteanu-lawyers.ro

Echipă

Carmen Diaconu


Lawyer

University “Spiru Haret” , promoția 2004

Membră a Baroului București din anul 2005

Domenii de expertiză: drept civil, dreptul familiei, dreptul muncii.

carmen.diaconu@olteanu-lawyers.ro

Echipă

Oana L. Răduţ


Lawyer

Universitatea București, promoția 2009

Membră a Baroului București din anul 2009

Domenii de expertiză: drept civil, drept comercial, dreptul muncii, insolvență, executări silite

oana.radut@olteanu-lawyers.ro

& Nbsp;
& Nbsp;
& Nbsp;
& Nbsp;
Echipă

Alin Olteanu


Lawyer

Universitatea București, promoția 2010

Membru al Baroului București din anul 2010

Domenii de expertiză: drept civil, drept comercial, drept fiscal

alin.olteanu@olteanu-lawyers.ro

Echipă

Anca Pârvulescu


Lawyer

Universitatea București, promoția 2002

Membră a Baroului București din anul 2004

Domenii de expertiză: drept civil, drept comercial

anca.parvulescu @ olteanu-lawyers.ro

Echipă

Gabriela C. Ciortescu


Lawyer

University “Ecological”, promoția 2002

Membră a Baroului București din anul 2006

Domenii de expertiză: insolvență/ faliment, drept civil, drept comercial

gabriela.ciortescu@olteanu-lawyers.ro

Echipă

Diana Badea


Lawyer

Universitatea București, promoția 2001

Membră a Baroului București din anul 2002

Domenii de expertiză: drept civil, drept comercial

diana.badea@olteanu-lawyers.ro

Echipă

Lavinia Stroea


Lawyer

Universitatea Bucuresti, promoția 2011

Membră a Baroului București din anul 2013

Domenii de expertiză: drept civil, dreptul familiei, dreptul muncii

lavinia.stroea@olteanu-lawyers.ro

Echipă

Mădălina Ş. Olteanu


Lawyer

University “Maiorescu”, promoția 2012

Membră a Baroului București din anul 2014

Domenii de expertiză: drept civil, drept comercial, drept fiscal

madalina.olteanu@olteanu-lawyers.ro

& Nbsp;